Hakkımızda

AGCO kurumsal bayiliği Massey Ferguson yetkili satıcısı Masfer Ticaret Nihat Kuvalı Satış, Servis ve Yedek Parça hizmetleri üstün hizmet anlayışı hedef edinerek, müşterilerine satış alanında hizmet verdiği Edirne ilinde 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Traktör ve Hasat makinaları ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm getiren Agco Massey Ferguson Yetkili Satıcısı Masfer Ticaret Satış, Servis ve Yedek Parça hizmetleri tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 20 kişiden oluşan uzman kadrosuyla Massey Ferguson ‘un değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Nihat KUVALI Kimdir ?

Babası Emin Kuvalı, uzun yıllar orduda hizmet etmiştir. 1964 yılında ordudan ayrılarak Edirne Massey Ferguson firmasının “yetkili” servisini açmıştır. Nihat Kuvalı, 1965 yılında Edirne’ de doğmuştur. İlk ve orta öğreniminimi aldığı dönemlerde babasına yardıma giden Nihat Kuvalı, kendini bu alanda daha çocukken geliştirmeye başlamıştır.  Bu alanda çalışmalarına git gide ağırlık vererek;

1983 yılında “Uzel” firmasında temel eğitimini alarak işinin büyük kısmının sorumluluğunu üzerine almıştır. Bundan bir yıl sonra, “Uzel Yedek Parça Bayii Belgesi” ni alarak işine yatırım yapmıştır.

   1985-1987 yılları arasında askerlik görevini yaptıktan sonra tamamıyla işin başına geçmiş ve kendi ayaklarının üzerinde durmaya başlamıştır.

1964 yılında başlayan ‘Uzel’ Yetkili Servis ve Yedek Parça Bayiliği ‘Uzel’in 2008 yılında faaliyetlerine ara vermesiyle sona ermiştir.

2009 yılında Massey Ferguson firmasının Türkiye’de ‘Massey Ferguson Tarım Makineleri Ltd. Şti.’ni kurması sonrasında “MASFER” olarak ‘Yetkili Servis’ sözleşmesi imzalamışlardır.